Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
Uwiecznimy nawet Wasze marzenia.

Aparat Klatka filmowa

Cennik - VIDEO STUDNIÓWKA 2017

NOWOŚĆ !!! Film w jakości full HD w naszej strefie klienta oraz na YouTube. Koniec płyt DVD. Zleceniodawca otrzymuje plik filmowy na pendrive do udostępnienia zainteresowanym jego skopiowaniem, Dodatkowo w cenie pakietu film może obejrzeć każdy kto uzyska dostęp do naszej strefy klienta NICK oraz HASŁO. Cena 3000 zł. 

Do ceny należy doliczyć drugiego kamerzystę na studniówkę - 500 zł. Właściciel może zrezygnować z tej opcji na prośbę zleceniodawcy. 

Realizacja filmu z uroczystości obejmuje rejestrację materiału podczas balu studniówkowego, oraz podczas wybranych wydarzeń i uroczystości przed balem związanych z życiem szkolnym klasy.Użycie DRONA - filmowanie z powietrza. Film (1.30 minut - max 2 godziny) w formacie full HD będzie montowany jednakowo dla każdego ucznia. Rejestracja i montaż filmu odbędzie się według naszej najlepszej wiedzy i umiejętności. Posiadamy wysokiej jakości , profesjonalny sprzęt potrzebny do realizacji produkcji filmowych. Umowa o realizację zostanie podpisana przez osoby (max 3 ), które wyznaczą spośród siebie uczniowie lub organizatorzy. Osoby te będą miały możliwość zapoznania się z możliwościami naszej firmy bezpośrednio w naszej siedzibie -  Nawojowej 69/7. Umowa podstawowa wraz z ceną za usługę zostanie zawarta na: rejestrację, montaż, wykonanie filmu w full HD, umieszczenie w strefie klienta na You Tube oraz dostarczenie na pendrive do kopiowania. Istnieje możliwość nagrania na płytach DVD odpłatnie a cena ustalana jest indywidualnie w zalezności od zamówionej ilości. 

Józef Jurczyński

 

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS

kamerzysta Nowy Sącz, Małopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówkę Nowy Sącz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane 11955338
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na naszą stronę FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA