Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
FILMOWANIE Z DRONA - WIRE CAM - DSLR

Aparat Klatka filmowa

PRAWA AUTORSKIE

Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną, chronioną prawem autorskim.

 

Wszystkie materiały znajdujące się na stronie serwisu kris-video-foto.pl są własnością firmy i jego twórców. Bez zgody właściciela strony, praw autorskich, żadna część tego serwisu nie możne być reprodukowana, modyfikowana, przechowywana w innych systemach informatycznych i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem kopiarek, linków czy w inny sposób i nie może być udostępniana bez zgody właściciela.

Zamieszczenie artykułu, zdjęcia, filmu, linka do serwisu kris-video-foto.pl lub jakiejkolwiek jego podstrony na innym serwerze www czy w publikacji drukowanej jest możliwe tylko za pisemną zgodą autora. W uzasadnionych wypadkach zgodę można uzyskać kontaktując się z właścicielem studia.

Wykorzystywanie materiałów objętych prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych. Osiąganie korzyści może wpłynąć na wysokość i formę odszkodowania przyznanego przez sąd, ale nie zmienia samego faktu zaistnienia naruszenia praw autorskich.

Dozwolone jest cytowanie niewielkich fragmentów artykułów pochodzących z serwisu, z podaniem ich źródła, bez możliwości wykorzystania zdjęć czy filmów.

Rozmiar cytatu nie może wykraczać poza granice określone w oddziale 3-cim ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Przy cytacie wskazane jest podanie daty dokonania cytowania, aby czytelnik miał możliwość zapoznania się z aktualną wersją artykułu, ponieważ wiedza i poglądy autora mogły ulec zmianie.

Kopiowanie, przetwarzanie bądź inne modyfikacje materiałów zawartych na stronach serwisu kris-video-foto.pl bez upoważnienia grozi pociągnięciem do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo, a określonym przez art. 115-123 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz odpowiednie ustawy z zakresu prawa cywilnego.

Józef Jurczyński

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS

kamerzysta Nowy Sącz, Małopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówkę Nowy Sącz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane Kamerzysta Nowy Sącz, Kraków, Tarnów - Drone Polska
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na naszą stronę FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA