Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
FILMOWANIE Z DRONA - WIRE CAM - DSLR

Aparat Klatka filmowa

Cennik - FOTO WESELE

PAKIET MINI - indywidualna wycena 

1.Przygotowania 2. Błogosławieństwo  3.Przejazd do kościoła / USC  4.Kościół  5.Fotografia grupowa - sala  6.Pierwszy taniec  7.Plener w dniu ślubu  8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół  10.Oczepiny przygotowane przez zespół lub wodzireja  (maksymalnie do 22.00 ). Materiał fotograficzny zapisany na dysku dvd – ok. 500 szt. fotografii po odpowiedniej obróbce. 

PAKIET PODSTAWOWY - indywidualna wycena  

zdjecia, fotograf  Nowy Sącz

1.Przygotowania 2.Błogosławieństwo 3.Przejazd do kościoła / USC 4.Kościół 5.Fotografia grupowa - sala 6.Pierwszy taniec 7.Plener w dniu ślubu 8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół 10.Oczepiny(maksymalnie do 1.00 nad ranem). Materiał fotograficzny zapisany na pendrive  – ok. 500 szt. fotografii po odpowiedniej obróbce. 

PAKIET VIP - FOTOKSIAŻKA w cenie - indywidualna wycena

foto książka, fotograf Nowy Sącz1.Przygotowania 2.Błogosławieństwo3.Przejazd do kościoła  4.Kościół 5.Fotografiax grupowa - sala 6.Pierwszy taniec 7.Plener w dniu ślubu 8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół 10.Oczepiny(maksymalnie do 1.00 nad ranem). Materiał fotograficzny zapisany na dysku dvd – ok. 500  szt fotografii po odpowiedniej obróbce. FOTOKSIAŻKA w cenie.

DODATKI !!!

Album tradycyjny – 100  czarnych stron - 300 zł.  

album, fotograf Nowy Sącz

W skład albumu wchodzi 100 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej obróbce. Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA. Link do albumów

 http://www.kris-video-foto.pl/albumy-tradycyjny-ax7

Album tradycyjny – 60  czarnych stron  - 170 zł.  foto album, fotograf nowy sacz

W skład albumu wchodzi 60 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej  obróbce.  Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA

Album tradycyjny – 40  czarnych stron  - 150 zł.  

W skład albumu wchodzi 40 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej obróbce. Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA

FOTOKSIĄŻKA – 400 zł.

Ekskluzywna fotoksiążka 100 - 150 zdjęć, standardowo dziesięć rozkładówek, format 30x30 cm. Każda dodatkową rozkładówka - 30 zł.

Wyboru zdjęć do fotoksiażki dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA lub z pendrive. Mozliwe poprawki projektu (jedna poprawka do jednego projektu, bez zmian okienek w projekcie lub dodawania czy późniejszego usówania stron (rozkładówek). Każda zmiana na stronie  powoduje doliczenie 20 zł do każdej rozkładówki, dodatkowa rozkładówka (30x60 cm) - 50 zł. Zmiana całego projektu na żądanie klienta - 200 zł. 

 

 

PENDRIVE  (16 GB) – 110 zł 

PENDRIVE  (32 GB) – 150 zł 

PENDRIVE  (64 GB) – 210 zł 

Elegancka i nowoczesna karta pendrive z dowolnym nadrukiem obustronnym full color. Karta rozmiarami przypomina kartę kredytową.

 

 

Opłaty za wstęp do obiektów pokrywa zleceniodawca. Przy wyborze Pakietu PODSTAWOWEGO należy mieć na uwadze, że ewentualny koszt wykonania odbitek oraz koszt zakupu albumu ponosi Klient. Firma nie odpowiada za jakość odbitek oraz skład fotoalbumu wykonany w nieautoryzowanych laboratoriach.

Zlecenie realizowane jest od przygotowania młodej pary do godz. 1.00 następnego dnia. Jeżeli uroczystość odbywa się dalej niż 50 km. od Nowego Sącza występuje dopłata 70 groszy za każdy kilometr dojazdu i powrotu.

 Czas oczekiwania na zdjecia i film uzależniony jest od terminu oraz innych realizacji w danym roku. Od maja początek czerwca minimum 2 miesiace, 3 miesiące od lipca do początku sierpnia, połowa sierpnia , wrzesień - pażdziernik, listopad minimum 4 miesiące !!! do 5 miesięcy liczonych od pierwszego dnia nowego miesiąca przypadajacego po miesiącu realizacyjnym. Okres chorobowy lub innego wypadku losowego wydłuża czas oczekiwania. Józef Jurczyński. 

Józef  Jurczyński

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS Kamerzysta Nowy Sącz

kamerzysta Nowy Sacz, Malopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówka Nowy Sacz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane Kamerzysta Nowy Sącz, Kraków, Tarnów - Drone Polska
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na nasza strone FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA