Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
FILMOWANIE Z DRONA - WIRE CAM - DSLR

Aparat Klatka filmowa

O NAS

Video-Foto-Kris kamerzysta i fotograf w Nowym Saczu - logoJesteśmy firmą zajmującą się  produkcją filmową i fotograficzną. Do Państwa dyspozycji Kamerzysta i fotograf na wesele, ślub, studniwkę oraz inne realizacje.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów na potrzeby sektora biznesowego oraz prywatnego. Ponadto działamy dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Równolegle współpracujemy z innymi studiami filmowymi i fotograficznymi oraz wdrażamy w życie własne projekty filmowe. Śmiało możemy powiedzieć, że nie jesteśmy najtańszą firmą na rynku produkcji filmowej i fotograficznej. Nasze budżety nie biorą się jednak nigdy z powietrza i zawsze są adekwatne do jakości świadczonych usług. Indywidualne pakiety dla klientów dostosowane są do potencjalnego zleceniodawcy.  Staramy się sprostać niełatwemu zadaniu, jakim jest osiągnięcie najwyższego współczynnika cena/jakość. Dlatego nasi Klienci zawsze wiedzą za co płacą, a w zamian otrzymują najlepszy produkt skrojony na miarę ich potrzeb i możliwości budżetowych jakimi dysponują. Mimo, iż nie utrzymujemy stałej struktury zatrudnienia - pracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy gwarantują nam jak i naszym Klientom doskonałe wywiązywanie się ze wszelkich zobowiązań. Ludzie, którzy poprzez swoją działalność współtworzą VIDEO-FOTO-KRIS i z nami współpracują, są zawsze należycie wynagradzani, a swoje wynagrodzenia otrzymują w terminie. Oprócz ekipy filmowej, główny obszar ciągłych inwestycji stanowi nasza baza sprzętowa. Podobnie jak komputery, sprzęt filmowy bardzo szybko się starzeje, tracąc tym samym wartość i przydatność w coraz bardziej złożonych projektach. Dlatego też staramy się na bieżąco unowocześniać posiadane urządzenia lub inwestować w nowe. Dzięki takiej polityce firmy udaje nam się nieprzerwanie pracować z pasją, wciąż doskonalić nasz warsztat. To z kolei czyni pracę z nami przyjemną i pozwala na uzyskanie zadowalającego efektu końcowego.

Co produkujemy?

Zamieszczona tutaj oferta jest orientacyjną propozycją dla zleceniodawców. Profil naszych usług jest tak różnorodny i szeroki, że trudno przedstawić go w jakiś sztywnych ramach klasycznej oferty filmowej czy fotograficznej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zachować oryginalny charakter naszych realizacji i zadowolić każdego zleceniodawcę. W celu łatwiejszej orientacji prezentujemy najpopularniejsze pozycje naszego studia . Czekamy  na nowatorskie pomysły i trudne wyzwania ;) które pomogą nam w udoskonalaniu naszych produkcji.

Obok całościowej produkcji filmowej, oferujemy również współpracę z innymi studiami filmowymi, fotograficznymi lub jako podwykonawcy realizujemy zlecenia dla innych producentów filmowych. 

WESELA - ŚLUBY REALIZOWANE W SOSÓB CIĄGŁY
STUDNIÓWKI REALIZOWANE W SPOSÓB CIĄGŁY
KOMUNIE ŚWIĘTE REALIZOWANE W SPOSÓB CIĄGŁY
BIERZMOWANIA  
FILMY PROMOCYJNE MOUNTAIN TOUCH, MISS MATURZYSTEK ZIEMI SĄDECKIEJ, FESTIWALE SMAKÓW Bielsko Biała,
SPOTY REKLAMOWE LASER SHOT, NORLYS, BOGDAŃSKI, REMAR, SĘKPOL, FITNESS STATION Nowy Sącz,
REPORTAŻE TVENTY FOR SEVEN dla McDONALDS, AGROPROMOCJA Nawojowa, JUWENALIA PWSZ Nowy Sącz, POLSAT VIASAT HISTORY, GRUDNIOWY SOPELEK,
TURNIEJE TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO I NOWOCZESNEGO "GRUDNIOWY SOPELEK", MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS 2015, 2017
DOKUMENTACJE FILMOWE LAFARGE, MUZEUM OKRĘGOWE Nowy Sącz,
FILMY OKOLICZNOŚCIOWE NOWOCZESNA FIRMA dla SĄDECKIE WODOCIAGI, RESTAURACJA STAROMIEJSKA Stary Sącz,
TELEDYSKI PRESTIŻ
FILMY DOKUMENTALNE "BŁ.KS. ROMAN SITKO BOHATER Z WIARY",
KONCERTY KONCERT KOMBII, KONCERT KILJAŃSKIEGO, KONCERT ENEJI, KONCERTY NOWOROCZNE, KONCERT ZESPOŁU PIECUCHY, PIERWSZA NOC KABARETOWA Stary Sącz

 

Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną, chronioną prawem autorskim.

Wszystkie materiały znajdujące się na stronie serwisu kris-video-foto.pl są własnością firmy i jego twórców. Bez zgody właściciela strony, praw autorskich, żadna część tego serwisu nie możne być reprodukowana, modyfikowana, przechowywana w innych systemach informatycznych i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem kopiarek, linków czy w inny sposób nie może być udostępniana bez zgody właściciela.

Zamieszczenie artykułu, zdjęcia, filmu, linka do serwisu kris-video-foto.pl lub jakiejkolwiek jego podstrony na innym serwerze www czy w publikacji drukowanej jest możliwe tylko za pisemną zgodą autora. W uzasadnionych wypadkach zgodę można uzyskać kontaktując się z właścicielem studia.

Wykorzystywanie materiałów objętych prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych. Osiąganie korzyści może wpłynąć na wysokość i formę odszkodowania przyznanego przez sąd, ale nie zmienia samego faktu zaistnienia naruszenia praw autorskich.

Dozwolone jest cytowanie niewielkich fragmentów artykułów pochodzących z serwisu, z podaniem ich źródła, bez możliwości wykorzystania zdjęć czy filmów.

Rozmiar cytatu nie może wykraczać poza granice określone w oddziale 3-cim ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Przy cytacie wskazane jest podanie daty dokonania cytowania, aby czytelnik miał możliwość zapoznania się z aktualną wersją artykułu, ponieważ wiedza i poglądy autora mogły ulec zmianie.

Kopiowanie, przetwarzanie bądź inne modyfikacje materiałów zawartych na stronach serwisu kris-video-foto.pl bez upoważnienia grozi pociągnięciem do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo, a określonym przez art. 115-123 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz odpowiednie ustawy z zakresu prawa cywilnego.

Józef  Jurczyński

 

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS

kamerzysta Nowy Sącz, Małopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówkę Nowy Sącz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane Kamerzysta Nowy Sącz, Kraków, Tarnów - Drone Polska
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na naszą stronę FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA