Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
FILMOWANIE Z DRONA - WIRE CAM - DSLR

Aparat Klatka filmowa

Historia

Założycielem studia jestem ja - czyli obecny właściciel. Początki nie były związane z filmem. Pierwsze kroki i zainteresowania skierowałem ku fotografii. Już w latach 80 posiadałem własną ciemnię, aparaty fotograficzne dobrej klasy jak na te lata i dużo by pisać na ten temat ale nie będę zanudzał czytelnika tak odległymi czasami. Pierwsza kamera Sony 3 CCD dostała się do moich rąk przed rocznicą 50 lecia teściów a pierwszy profesjonalnie nakręcony i złożony film powstał właśnie z tej imprezy. Od tego czasu rozpoczęła się moja przygoda z nagrywaniem i montowaniem imprez okolicznościowych. Obecnie zajmujmy się realizacją ślubów i wesel, studniówek, komunii, chrztów, filmów okolicznościowych, balów karnawałowych i innych imprez, realizujemy spoty reklamowe, koncerty, wideoklipy muzyczne, reportaże, filmy pamiątkowe, filmy instruktażowe oraz wiele innych filmów na życzenie zleceniodawcy.

Przegrywamy z VHS i innych nośników na DVD !!!

Filmowanie nie jest tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Każdy film traktuje indywidualnie i w pełni 

angażuje w niego całe moje doświadczenie, i tego samego wymagam od współpracowników a wszystko to  wyniosłem między innymi z różnych kursów, które pozwalały mi poszerzać swoją wiedzę by powstał materiał oryginalny i ciekawy. Ciągle się rozwijamy we wszelkich dziedzinach związanych z produkcją filmową by nasze produkcje były coraz lepsze i coraz ciekawsze. Współpracujemy z fotografem mimo tego iż posiadamy własnych fotografów, kamerzystami, polecamy sale weselne, zespoły, wodzirejów, itp. Filmy realizujemy za pomocą profesjonalnych kamer Sony w jakości DV.HD a obraz może być rejestrowany w formacie 16:9 i 4:3 według życzenia zleceniodawcy. Naszym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego też bardzo blisko współpracuję z każdym klientem podczas procesu filmowania jak też później w trakcie montażu. Chętnie przyjmuję wszelkie sugestie i pomysły.Własny pomysł na film. Podkład muzyczny wybieracie Państwo sami

- TO WASZ FILM!!! ZAPRASZAMY!!!

Posiadamy zezwolenia na filmowanie i fotografowanie podczas  celebracji liturgicznych - wesela - śluby, komunieświęte, bierzmowania oraz inne uroczystości kościelne.

 

 

 

 

 

Józef Jurczyński

 

 

 

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS

kamerzysta Nowy Sącz, Małopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówkę Nowy Sącz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane Kamerzysta Nowy Sącz, Kraków, Tarnów - Drone Polska
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na naszą stronę FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA